Nr 1 2016-12-17 | 25m grzbietowy Kobiet | 7 lat i młodsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Żaczek Maja | 07 | MKS | 29.14 |
2. | Bem Teresa | 07 | MKS SP | 29.79 | 6. | Puda Dominika | 07 | YS | 33.43 | |||||
3. | Gwiazdonik Paulina | 07 | MKS SP | 31.20 | 7. | Herczek Nadia | 07 | MKS SP | 33.47 | |||||
4. | Helik Lena | 07 | YS | 31.26 | 8. | Gancewska Maja | 07 | YS | 34.40 | |||||
5. | Smierna Nina | 07 | MKS SP | 31.53 | 9. | Adamczyk Kornelia | 06 | YS | 36.65 |
<< TOP >> |
Nr 2 2016-12-17 | 25m grzbietowy Mêżczyzn | 7 lat i młodsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kania Oliwier | 07 | YS | 22.85 |
2. | Krzyżaniak Igor | 07 | YS | 24.65 | 11. | Baca Karol | 07 | MKS SP | 28.34 | |||||
3. | Grygier Mateusz | 06 | YS | 26.20 | 12. | Handzlik Karol | 07 | YS | 28.37 | |||||
4. | Marks Kajetan | 07 | YS | 26.26 | 13. | Zając Mikołaj | 07 | YS | 33.92 | |||||
5. | Ciepiela Filip | 07 | REK | 26.37 | 14. | Perłowski Aleksander | 07 | IND | 34.27 | |||||
6. | Lazar Filip | 07 | YS | 26.68 | 15. | Chudzik Maciej | 07 | YS | 37.82 | |||||
7. | Czyż Paweł | 07 | REK | 27.45 | 16. | Jodłowiec Dawid | 07 | YS | 37.91 | |||||
8. | Neter Maciej | 07 | MKS SP | 27.86 | 17. | Gawliński Hubert | 06 | YS | 37.93 | |||||
9. | Szymura Franek | 06 | YS | 27.97 | 18. | Stokłosa Jacek | 07 | MKS SP | 41.03 | |||||
10. | Wiêzik Jacek | 06 | HKPMEW | 28.31 |
<< TOP >> |
Nr 3 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Portasińska Iga | 08 | BUTTER | 52.86 |
2. | Kozioł Emilia | 08 | YS | 55.94 | 7. | Chodnicka Karolina | 08 | YS | 59.84 | |||||
3. | Pudełko Aleksandra | 08 | YS | 56.01 | 8. | Jurczyk Maria | 08 | REK | 1:02.31 | |||||
4. | Gruszlik Emilia | 08 | MKS SP | 57.03 | 9. | Chrobak Zuzanna | 08 | MKS SP | 1:10.86 | |||||
5. | Kotajny Karina | 08 | YS | 57.51 | 10. | Burda Katarzyna | 08 | REK | 1:15.78 | |||||
6. | Pollak Martyna | 08 | MKS SP | 59.60 |
<< TOP >> |
Nr 4 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kozik Wiktoria | 09 | YS | 49.17 |
2. | Broncel Hanna | 09 | YS | 55.00 | 5. | Rożek Paulina | 09 | MKS SP | 1:01.30 | |||||
3. | Włodarczyk Weronika | 09 | MKS SP | 55.45 | 6. | Leśny Anna | 09 | MKS SP | 1:03.56 | |||||
4. | Szuster Zosia | 09 | YS | 58.25 | 7. | Moczek Weronika | 09 | YS | 1:03.64 |
<< TOP >> |
Nr 5 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Janiszewska Maja | 10 | HKPMEW | 42.70 |
2. | Lazar Amelia | 10 | YS | 43.96 | 5. | Cygan Oliwia | 10 | YS | 1:08.66 | |||||
3. | Trzop Maja | 10 | MKS SP | 48.47 | 6. | Nowicka Zuzanna | 10 | YS | 1:12.12 | |||||
4. | Curzydło Oliwia | 10 | MKS SP | 53.34 | 7. | Firganek Julia | 10 | MKS | 1:17.62 |
<< TOP >> |
Nr 6 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Surowiecka Klaudia | 11 | YS | 42.89 |
2. | Gezler Kamila | 11 | REK | 50.59 | |||
3. | Filapek Wiktoria | 11 | REK | 55.26 | |||
4. | Rudy Wiktoria | 11 | POPP | 56.18 |
<< TOP >> |
Nr 7 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Janiszewska Zuzanna | 12 | HKPMEW | 42.18 |
2. | Jakubczak Kinga | 12 | YS | 44.80 | 4. | Kotzian Zofia | 12 | REK | 1:02.13 | |||||
3. | Grzechnik Natalia | 12 | MKS | 48.18 | 5. | Piwko Dominika | 12 | MKS | 1:02.44 |
<< TOP >> |
Nr 8 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Bryła Paulina | 13 | YS | 35.68 |
2. | Kaczor Joanna | 14 | REK | 38.15 | 5. | Beberok Sandra | 13 | YS | 45.09 | |||||
3. | Magiera Julia | 13 | HKPMEW | 40.96 | 6. | Kwiczała Sandra | 13 | REK | 54.65 | |||||
4. | Filip Martyna | 14 | REK | 42.72 |
<< TOP >> |
Nr 9 2016-12-17 | 50m grzbietowy Kobiet | 16 lat i starsi Brak minimum |
<< TOP >> |
Nr 10 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Biernot Miłosz | 08 | MKS SP | 48.37 |
2. | Hess Hubert | 08 | MKS SP | 55.30 | 6. | Pietrzyk Michał | 08 | YS | 1:02.60 | |||||
3. | Rataj Franciszek | 08 | POPP | 56.08 | 7. | Rudy Maksymilian | 08 | POPP | 1:02.81 | |||||
4. | Krzystolik Maksymilian | 08 | YS | 59.00 | 8. | Kurczyk Szymon | 08 | MKS SP | 1:16.53 | |||||
5. | Matulewicz Jakub | 08 | HKPMEW | 1:02.03 | 9. | Pawelski Tymon | 08 | POPP | 1:20.53 |
<< TOP >> |
Nr 11 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Rozmus Kornel | 09 | YS | 49.71 |
2. | Janik Kacper | 09 | MKS SP | 49.74 | 7. | Wąsik Bartosz | 09 | HKPMEW | 1:04.12 | |||||
3. | Żoczek Adrian | 09 | MKS SP | 53.87 | 8. | Garlacz Filip | 09 | YS | 1:07.32 | |||||
4. | Kapica Wiktor | 09 | YS | 56.47 | 9. | Brunowski Sebastian | 09 | MKS | 1:14.66 | |||||
5. | Stanoch Patryk | 09 | MKS | 58.46 | 10. | Szelest Patryk | 09 | YS | 1:16.19 | |||||
6. | Suchodolski Kornel | 09 | REK | 59.68 |
<< TOP >> |
Nr 12 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Jurczyk Patryk | 10 | MKS SP | 45.03 |
2. | Hess Dominik | 10 | MKS SP | 45.77 | 7. | Helik Marcel | 10 | YS | 54.19 | |||||
3. | Gąsiorek Bartłomiej | 10 | HKPMEW | 48.83 | 8. | Szypuła Oskar | 10 | HKPMEW | 54.84 | |||||
4. | Kościelny Mateusz | 10 | YS | 49.19 | 9. | Kufel Teofil | 10 | MKS | 1:00.09 | |||||
5. | Brzêk Dawid | 10 | REK | 49.76 | 10. | Szafarczyk Wojciech | 10 | POPP | 1:00.12 | |||||
6. | Bem Gabriel | 10 | MKS SP | 53.32 | 11. | Grzechnik Kacper | 10 | MKS | 1:05.22 |
<< TOP >> |
Nr 13 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Wojciechowski Oskar | 11 | REK | 40.93 |
2. | Ramza Maksymilian | 11 | HKPMEW | 43.98 | 6. | Szpara Filip | 11 | HKPMEW | 52.31 | |||||
3. | Kaczor Artur | 11 | REK | 48.15 | 7. | Wawak Gracjan | 11 | BUTTER | 54.03 | |||||
4. | Wizner Bartosz | 11 | REK | 49.55 | 8. | Handzlik Konrad | 11 | YS | 57.56 | |||||
5. | Jaremko Grzegorz | 11 | HKPMEW | 50.50 | 9. | Seklecki Jakub | 11 | YS | 1:03.90 |
<< TOP >> |
Nr 14 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kapuśnik Łukasz | 12 | YS | 38.30 |
2. | Kapica Oskar | 12 | YS | 41.41 | 6. | Kachniarz Kamil | 12 | HKPMEW | 49.56 | |||||
3. | Warwas Jakub | 12 | YS | 41.62 | 7. | Lubaszek Korczak Miłosz | 12 | HKPMEW | 50.44 | |||||
4. | Bąk Kacper | 12 | MKS | 41.94 | 8. | Jarczok Mateusz | 12 | YS | 1:09.68 | |||||
5. | Furtok Norbert | 12 | YS | 43.03 |
<< TOP >> |
Nr 15 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Rachwał Jakub | 14 | YS | 36.97 |
2. | Soroka Sebastian | 15 | HKPMEW | 38.03 | 5. | Pniok Michał | 15 | YS | 39.34 | |||||
3. | Wizner Jakub | 14 | REK | 38.08 | 6. | Dudzik Sebastian | 13 | HKPMEW | 42.99 | |||||
4. | Faj Mateusz | 13 | YS | 38.29 | 7. | Skura Bartosz | 14 | YS | 45.90 |
<< TOP >> |
Nr 16 2016-12-17 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Maroszek Michał | 17 | YS | 38.28 |
2. | Kloc Patryk | 16 | YS | 48.75 |
<< TOP >> |
Nr 17 2016-12-17 | 25m dowolny Kobiet | 7 lat i młodsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Gancewska Maja | 07 | YS | 30.45 |
2. | Helik Lena | 07 | YS | 32.15 | 7. | Gwiazdonik Paulina | 07 | MKS SP | 35.13 | |||||
3. | Żaczek Maja | 07 | MKS | 32.59 | 8. | Adamczyk Kornelia | 06 | YS | 41.52 | |||||
4. | Bem Teresa | 07 | MKS SP | 32.89 | 9. | Puda Dominika | 07 | YS | 43.51 | |||||
5. | Smierna Nina | 07 | MKS SP | 33.50 | 10. | Mynarska Patrycja | 07 | MKS | 47.82 | |||||
6. | Herczek Nadia | 07 | MKS SP | 33.94 |
<< TOP >> |
Nr 18 2016-12-17 | 25m dowolny Mêżczyzn | 7 lat i młodsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kania Oliwier | 07 | YS | 21.38 |
2. | Marks Kajetan | 07 | YS | 22.57 | 10. | Czyż Paweł | 07 | REK | 29.56 | |||||
3. | Grygier Mateusz | 06 | YS | 23.47 | 11. | Neter Maciej | 07 | MKS SP | 29.97 | |||||
4. | Lazar Filip | 07 | YS | 25.74 | 12. | Handzlik Karol | 07 | YS | 31.92 | |||||
5. | Wiêzik Jacek | 06 | HKPMEW | 26.09 | 13. | Baca Karol | 07 | MKS SP | 32.66 | |||||
6. | Ciepiela Filip | 07 | REK | 26.87 | 14. | Zając Mikołaj | 07 | YS | 36.57 | |||||
7. | Perłowski Aleksander | 07 | IND | 27.56 | 15. | Gawliński Hubert | 06 | YS | 38.85 | |||||
8. | Szymura Franek | 06 | YS | 28.63 | 16. | Jodłowiec Dawid | 07 | YS | 42.60 | |||||
9. | Krzyżaniak Igor | 07 | YS | 29.41 | 17. | Chudzik Maciej | 07 | YS | 43.34 |
<< TOP >> |
Nr 19 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Brzêk Aleksandra | 08 | REK | 44.81 |
2. | Portasińska Iga | 08 | BUTTER | 49.70 | 7. | Jurczyk Maria | 08 | REK | 1:05.82 | |||||
3. | Raś Karolina | 08 | MKS SP | 50.15 | 8. | Chrobak Zuzanna | 08 | MKS SP | 1:10.64 | |||||
4. | Pudełko Aleksandra | 08 | YS | 52.16 | 9. | Wieczorek Marta | 08 | MKS | 1:11.40 | |||||
5. | Pollak Martyna | 08 | MKS SP | 1:00.35 | 10. | Burda Katarzyna | 08 | REK | 1:18.32 | |||||
6. | Gruszlik Emilia | 08 | MKS SP | 1:03.48 | 11. | Lis Julia | 08 | REK | 1:24.15 |
<< TOP >> |
Nr 20 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Borko Julia | 09 | HKPMEW | 39.98 |
2. | Brzozowska Emilia | 09 | MKS SP | 44.22 | 7. | Wiêzik Lena | 09 | HKPMEW | 45.95 | |||||
Trzcina Laura | 09 | YS | 44.22 | 8. | Błotko Agata | 09 | HKPMEW | 51.25 | ||||||
4. | Strządała Maria | 09 | REK | 44.31 | 9. | Leśny Anna | 09 | MKS SP | 1:00.09 | |||||
5. | Kozik Wiktoria | 09 | YS | 44.65 | 10. | Moczek Weronika | 09 | YS | 1:04.90 | |||||
6. | Walaszczyk Zofia | 09 | MKS SP | 44.67 |
<< TOP >> |
Nr 21 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Lazar Amelia | 10 | YS | 35.62 |
2. | Janiszewska Maja | 10 | HKPMEW | 35.80 | 10. | Madejska Maria | 10 | MKS SP | 49.79 | |||||
3. | Dziedzic Justyna | 10 | MKS SP | 38.36 | 11. | Kukla Natalia | 10 | YS | 49.97 | |||||
4. | Fus Wiktoria | 10 | HKPMEW | 38.46 | 12. | Curzydło Oliwia | 10 | MKS SP | 50.75 | |||||
5. | Grygierczyk Weronika | 10 | MKS SP | 41.59 | 13. | Lamus Anastazja | 10 | YS | 59.03 | |||||
6. | Czana Wioleta | 10 | MKS SP | 44.60 | 14. | Cygan Oliwia | 10 | YS | 59.07 | |||||
7. | Maruszczak Iga | 10 | HKPMEW | 47.32 | 15. | Marciniak Anna | 10 | POPP | 1:04.55 | |||||
8. | Trzop Maja | 10 | MKS SP | 47.69 | 16. | Zagórska Joanna | 10 | POPP | 1:07.41 | |||||
9. | Gicala Julia | 10 | YS | 48.22 | 17. | Nowicka Zuzanna | 10 | YS | 1:10.06 |
<< TOP >> |
Nr 22 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Surowiecka Klaudia | 11 | YS | 34.98 |
2. | Grygierczyk Julia | 11 | HKPMEW | 38.85 | 6. | Chroboczek Emilia | 11 | HKPMEW | 46.03 | |||||
3. | Kubica Emilia | 11 | YS | 43.63 | 7. | Sekta Zuzanna | 11 | POPP | 51.52 | |||||
4. | Filapek Wiktoria | 11 | REK | 44.53 | 8. | Kupczewska Wioleta | 11 | MKS | 1:10.74 | |||||
5. | Flasińska Maria | 11 | YS | 45.87 |
<< TOP >> |
Nr 23 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Janiszewska Zuzanna | 12 | HKPMEW | 35.52 |
2. | Florek Aleksandra | 12 | HKPMEW | 45.43 | 5. | Kotzian Zofia | 12 | REK | 52.75 | |||||
3. | Grzechnik Natalia | 12 | MKS | 47.92 | 6. | Piwko Dominika | 12 | MKS | 57.84 | |||||
4. | Markiel Małgorzata | 12 | YS | 51.35 |
<< TOP >> |
Nr 24 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Pitlok Julia | 15 | YS | 31.37 |
2. | Danelczyk Martyna | 15 | REK | 32.53 | 9. | Kosmala Julia | 13 | HKPMEW | 36.03 | |||||
3. | Dziendziel Julia | 15 | YS | 33.76 | 10. | Magiera Julia | 13 | HKPMEW | 37.04 | |||||
4. | Piątek Anna | 14 | HKPMEW | 33.94 | 11. | Beberok Sandra | 13 | YS | 37.23 | |||||
5. | Kaczor Joanna | 14 | REK | 34.44 | 12. | Piech Zosia | 13 | YS | 38.15 | |||||
6. | Bryła Paulina | 13 | YS | 34.65 | 13. | Kuszek Wiktoria | 13 | YS | 41.13 | |||||
7. | Trzcina Weronika | 13 | YS | 35.19 | 14. | Kwiczała Sandra | 13 | REK | 51.84 | |||||
8. | Wiera Weronika | 15 | HKPMEW | 35.25 |
<< TOP >> |
Nr 25 2016-12-17 | 50m dowolny Kobiet | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Pitlok Wiktoria | 17 | YS | 32.77 |
2. | Greczka Natalia | 17 | REK | 34.71 | |||
3. | Matulewicz Zuzanna | 18 | HKPMEW | 34.75 | |||
4. | Nowak Anna | 17 | YS | 36.40 |
<< TOP >> |
Nr 26 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Małysz Jakub | 08 | YS | 42.64 |
2. | Hannsel Igor | 08 | MKS SP | 47.68 | 7. | Rataj Franciszek | 08 | POPP | 1:03.12 | |||||
3. | Wiśniewski Mateusz | 08 | REK | 48.19 | 8. | Hess Hubert | 08 | MKS SP | 1:08.31 | |||||
4. | Staroń Filip | 08 | MKS SP | 48.56 | 9. | Pietrzyk Michał | 08 | YS | 1:08.72 | |||||
5. | Biernot Miłosz | 08 | MKS SP | 49.14 | 10. | Błaszczyk Ksawier | 08 | MKS | 1:20.61 | |||||
6. | Matulewicz Jakub | 08 | HKPMEW | 58.06 | 11. | Kurczyk Szymon | 08 | MKS SP | 1:22.56 |
<< TOP >> |
Nr 27 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Rozmus Kornel | 09 | YS | 38.55 |
2. | Wala Paweł | 09 | MKS SP | 42.57 | 8. | Grygier Paweł | 09 | YS | 51.32 | |||||
3. | Paradowski Piotr | 09 | YS | 42.75 | 9. | Wojciechowski Tytus | 09 | REK | 52.02 | |||||
4. | Janik Kacper | 09 | MKS SP | 44.75 | 10. | Wróbel Borys | 09 | HKPMEW | 55.92 | |||||
5. | Suchodolski Kornel | 09 | REK | 48.16 | 11. | Wąsik Bartosz | 09 | HKPMEW | 1:04.98 | |||||
6. | Żoczek Adrian | 09 | MKS SP | 48.78 | 12. | Prusicki Miłosz | 09 | POPP | 1:18.72 | |||||
7. | Danelczyk Paweł | 09 | REK | 50.44 | 13. | Wieczorek Daniel | 09 | MKS | 1:23.24 |
<< TOP >> |
Nr 28 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Biel Bruno | 10 | MKS SP | 35.43 |
2. | Gąsiorek Bartłomiej | 10 | HKPMEW | 36.00 | 9. | Szypuła Oskar | 10 | HKPMEW | 47.69 | |||||
3. | Brzêk Dawid | 10 | REK | 40.47 | 10. | Żur Krystian | 10 | REK | 48.35 | |||||
4. | Kloc Radek | 10 | YS | 41.36 | 11. | Gnela Łukasz | 10 | YS | 51.56 | |||||
5. | Sławski Bartosz | 10 | YS | 43.38 | 12. | Góra Michał | 10 | REK | 54.34 | |||||
6. | Kwaśny Sebastian | 10 | MKS SP | 44.12 | 13. | Grzechnik Kacper | 10 | MKS | 1:07.66 | |||||
7. | Machalica Piotr | 10 | YS | 45.16 | 14. | Kufel Teofil | 10 | MKS | 1:09.41 | |||||
8. | Bem Gabriel | 10 | MKS SP | 46.12 |
<< TOP >> |
Nr 29 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kapera Jan | 11 | YS | 36.07 |
2. | Wojciechowski Oskar | 11 | REK | 36.28 | 7. | Ramza Maksymilian | 11 | HKPMEW | 45.35 | |||||
3. | Dudzik Wojciech | 11 | HKPMEW | 39.19 | 8. | Jarzyna Maksymilian | 11 | REK | 45.56 | |||||
4. | Jaremko Grzegorz | 11 | HKPMEW | 41.84 | 9. | Wawak Gracjan | 11 | BUTTER | 48.58 | |||||
5. | Borkowski Igor | 11 | HKPMEW | 42.66 | 10. | Szpara Filip | 11 | HKPMEW | 50.56 | |||||
6. | Wizner Bartosz | 11 | REK | 44.37 | 11. | Handzlik Konrad | 11 | YS | 53.07 |
<< TOP >> |
Nr 30 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kubica Piotr | 12 | YS | 34.64 |
2. | Kapuśnik Łukasz | 12 | YS | 34.99 | 6. | Lubaszek Korczak Miłosz | 12 | HKPMEW | 39.56 | |||||
3. | Bąk Kacper | 12 | MKS | 36.09 | 7. | Kachniarz Kamil | 12 | HKPMEW | 41.56 | |||||
4. | Warwas Jakub | 12 | YS | 36.25 | 8. | Moczek Gabriel | 12 | YS | 53.06 | |||||
5. | Dzianach Patryk | 12 | HKPMEW | 38.66 | 9. | Jarczok Mateusz | 12 | YS | 1:12.09 |
<< TOP >> |
Nr 31 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kuś Miłosz | 14 | YS | 28.68 |
2. | Ciszewski Przemysław | 15 | YS | 29.25 | 8. | Rachwał Jakub | 14 | YS | 32.90 | |||||
3. | Miłoś Kamil | 13 | YS | 31.41 | 9. | Pniok Michał | 15 | YS | 35.26 | |||||
4. | Faj Mateusz | 13 | YS | 31.84 | 10. | Kieloch Michał | 13 | HKPMEW | 39.22 | |||||
5. | Wizner Jakub | 14 | REK | 31.92 | 11. | Frosztêga Piotr | 13 | HKPMEW | 46.38 | |||||
6. | Lesik Szymon | 15 | YS | 32.35 | 12. | Gnela Jakub | 13 | YS | 47.40 | |||||
7. | Soroka Sebastian | 15 | HKPMEW | 32.88 |
<< TOP >> |
Nr 32 2016-12-17 | 50m dowolny Mêżczyzn | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Lazar Jakub | 16 | YS | 26.30 |
2. | Górny Mikołaj | 17 | REK | 27.49 | 5. | Szyma Jakub | 17 | HKPMEW | 29.66 | |||||
3. | Socha Piotr | 17 | YS | 27.93 | 6. | Majka Marek | 24 | YS | 58.29 | |||||
4. | Tonderski Maciej | 17 | YS | 28.15 |
<< TOP >> |
Nr 33 2016-12-17 | 25m klasyczny Kobiet | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Łaciok Aleksandra | 08 | YS | 28.66 |
2. | Brzêk Aleksandra | 08 | REK | 29.21 | 5. | Kozioł Emilia | 08 | YS | 32.68 | |||||
3. | Raś Karolina | 08 | MKS SP | 29.47 | 6. | Lis Julia | 08 | REK | 35.75 | |||||
4. | Kotajny Karina | 08 | YS | 30.03 |
<< TOP >> |
Nr 34 2016-12-17 | 25m klasyczny Mêżczyzn | 8 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Małysz Jakub | 08 | YS | 25.85 |
2. | Staroń Filip | 08 | MKS SP | 28.69 | |||
3. | Hannsel Igor | 08 | MKS SP | 29.38 |
<< TOP >> |
Nr 35 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Pêpek Nina | 09 | MKS SP | 55.49 |
2. | Włodarczyk Weronika | 09 | MKS SP | 57.00 | 5. | Błotko Agata | 09 | HKPMEW | 1:01.01 | |||||
3. | Wiêzik Lena | 09 | HKPMEW | 58.00 | 6. | Rożek Paulina | 09 | MKS SP | 1:08.03 | |||||
4. | Walaszczyk Zofia | 09 | MKS SP | 58.48 |
<< TOP >> |
Nr 36 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Wiera Natalia | 10 | YS | 49.97 |
2. | Fus Wiktoria | 10 | HKPMEW | 51.21 | 5. | Czana Wioleta | 10 | MKS SP | 55.44 | |||||
3. | Madejska Maria | 10 | MKS SP | 52.99 | 6. | Grygierczyk Weronika | 10 | MKS SP | 55.59 | |||||
4. | Maruszczak Iga | 10 | HKPMEW | 53.21 | 7. | Gicala Julia | 10 | YS | 1:00.74 |
<< TOP >> |
Nr 37 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Wiera Natalia | 11 | YS | 48.21 |
2. | Chroboczek Emilia | 11 | HKPMEW | 51.31 | 5. | Kubica Emilia | 11 | YS | 54.90 | |||||
3. | Grygierczyk Julia | 11 | HKPMEW | 52.50 | 6. | Sekta Zuzanna | 11 | POPP | 1:08.90 | |||||
4. | Gezler Kamila | 11 | REK | 54.21 |
<< TOP >> |
Nr 38 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Florek Aleksandra | 12 | HKPMEW | 52.38 |
2. | Michalec Magdalena | 12 | HKPMEW | 1:09.00 | |||
3. | Pawelska Ida | 12 | POPP | 1:14.72 |
<< TOP >> |
Nr 39 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Żaczek Karolina | 13 | REK | 42.79 |
2. | Dziendziel Julia | 15 | YS | 42.81 | 5. | Trzcina Weronika | 13 | YS | 45.40 | |||||
3. | Pawińska Monika | 15 | HKPMEW | 43.93 | 6. | Piątek Anna | 14 | HKPMEW | 46.10 | |||||
4. | Piech Zosia | 13 | YS | 45.00 | 7. | Kuszek Wiktoria | 13 | YS | 48.53 |
<< TOP >> |
Nr 40 2016-12-17 | 50m klasyczny Kobiet | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Pitlok Wiktoria | 17 | YS | 42.86 |
2. | Greczka Natalia | 17 | REK | 44.28 | |||
3. | Nowak Anna | 17 | YS | 45.81 | |||
4. | Matulewicz Zuzanna | 18 | HKPMEW | 46.53 |
<< TOP >> |
Nr 41 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Marks Jan | 09 | YS | 52.81 |
2. | Grygier Paweł | 09 | YS | 59.09 | 4. | Garlacz Filip | 09 | YS | 1:03.00 | |||||
3. | Szczotka Robert | 09 | MKS SP | 59.49 | 5. | Wróbel Borys | 09 | HKPMEW | 1:09.88 |
<< TOP >> |
Nr 42 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Jurczyk Patryk | 10 | MKS SP | 47.84 |
2. | Kwaśny Sebastian | 10 | MKS SP | 53.06 | 6. | Gnela Łukasz | 10 | YS | 1:00.19 | |||||
3. | Bensi De Palma Davide | 10 | REK | 55.75 | 7. | Kościelny Mateusz | 10 | YS | 1:01.60 | |||||
4. | Helik Marcel | 10 | YS | 57.65 | 8. | Góra Michał | 10 | REK | 1:08.06 | |||||
5. | Żur Krystian | 10 | REK | 59.32 |
<< TOP >> |
Nr 43 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kapera Jan | 11 | YS | 46.16 |
2. | Jarzyna Maksymilian | 11 | REK | 49.09 | 5. | Machalica Tomasz | 11 | YS | 50.81 | |||||
3. | Lubański Radosław | 11 | REK | 49.16 | 6. | Dudzik Wojciech | 11 | HKPMEW | 53.69 | |||||
4. | Borkowski Igor | 11 | HKPMEW | 50.06 |
<< TOP >> |
Nr 44 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kapica Oskar | 12 | YS | 46.04 |
2. | Dzianach Patryk | 12 | HKPMEW | 49.30 | |||
3. | Moczek Gabriel | 12 | YS | 58.94 |
<< TOP >> |
Nr 45 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Lesik Szymon | 15 | YS | 38.18 |
2. | Kuś Miłosz | 14 | YS | 38.37 | 5. | Kieloch Michał | 13 | HKPMEW | 43.16 | |||||
3. | Biniaś Marcin | 13 | HKPMEW | 38.53 | 6. | Gnela Jakub | 13 | YS | 51.22 | |||||
4. | Miłoś Kamil | 13 | YS | 42.97 | 7. | Frosztêga Piotr | 13 | HKPMEW | 54.15 |
<< TOP >> |
Nr 46 2016-12-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kloc Patryk | 16 | YS | 50.13 |
<< TOP >> |
Nr 47 2016-12-17 | 25m motylkowy Kobiet | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Borko Julia | 09 | HKPMEW | 19.33 |
2. | Strządała Maria | 09 | REK | 23.11 | 6. | Chodnicka Karolina | 09 | YS | 28.10 | |||||
3. | Trzcina Laura | 09 | YS | 23.50 | 7. | Broncel Hanna | 09 | YS | 29.31 | |||||
4. | Brzozowska Emilia | 09 | MKS SP | 25.32 | 8. | Szuster Zosia | 09 | YS | 31.03 | |||||
5. | Pêpek Nina | 09 | MKS SP | 27.77 |
<< TOP >> |
Nr 48 2016-12-17 | 25m motylkowy Mêżczyzn | 9 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Wala Paweł | 09 | MKS SP | 21.18 |
2. | Paradowski Piotr | 09 | YS | 21.22 | 5. | Danelczyk Paweł | 09 | REK | 25.94 | |||||
3. | Marks Jan | 09 | YS | 23.98 | 6. | Wojciechowski Tytus | 09 | REK | 26.69 | |||||
4. | Szczotka Robert | 09 | MKS SP | 24.30 | 7. | Kapica Wiktor | 09 | YS | 28.68 |
<< TOP >> |
Nr 49 2016-12-17 | 50m motylkowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Dziedzic Justyna | 10 | MKS SP | 45.62 |
DYSKW. | Wiera Natalia | 10 | YS | 53.16 |
<< TOP >> |
Nr 50 2016-12-17 | 50m motylkowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Wiera Natalia | 11 | YS | 53.31 |
2. | Flasińska Maria | 11 | YS | 55.76 | |||
3. | Rudy Wiktoria | 11 | POPP | 1:18.25 |
<< TOP >> |
Nr 51 2016-12-17 | 50m motylkowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
DYSKW. | Jakubczak Kinga | 12 | YS | 1:00.65 |
<< TOP >> |
Nr 52 2016-12-17 | 50m motylkowy Kobiet | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Danelczyk Martyna | 15 | REK | 35.40 |
2. | Pitlok Julia | 15 | YS | 35.82 | 5. | Pawińska Monika | 15 | HKPMEW | 41.58 | |||||
3. | Żaczek Karolina | 13 | REK | 39.26 | 6. | Kosmala Julia | 13 | HKPMEW | 41.66 | |||||
4. | Filip Martyna | 14 | REK | 39.46 | 7. | Wiera Weronika | 15 | HKPMEW | 45.93 |
<< TOP >> |
Nr 53 2016-12-17 | 50m motylkowy Kobiet | 16 lat i starsi Brak minimum |
<< TOP >> |
Nr 54 2016-12-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Biel Bruno | 10 | MKS SP | 46.50 |
2. | Bensi De Palma Davide | 10 | REK | 51.28 | Hess Dominik | 10 | MKS SP | 55.22 | ||||||
3. | Sławski Bartosz | 10 | YS | 55.22 | 5. | Kloc Radek | 10 | YS | 55.83 |
<< TOP >> |
Nr 55 2016-12-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Lubański Radosław | 11 | REK | 40.32 |
2. | Machalica Tomasz | 11 | YS | 48.68 | |||
3. | Kaczor Artur | 11 | REK | 50.34 |
<< TOP >> |
Nr 56 2016-12-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 12 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Kubica Piotr | 12 | YS | 44.25 |
2. | Furtok Norbert | 12 | YS | 46.63 |
<< TOP >> |
Nr 57 2016-12-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 13 - 15 lat Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Ciszewski Przemysław | 15 | YS | 32.47 |
2. | Biniaś Marcin | 13 | HKPMEW | 33.99 | |||
3. | Dudzik Sebastian | 13 | HKPMEW | 50.50 |
<< TOP >> |
Nr 58 2016-12-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat i starsi Brak minimum |
Wiek | Kod | Czas | ||||||
1. | Górny Mikołaj | 17 | REK | 29.00 |
2. | Lazar Jakub | 16 | YS | 30.25 | |||
3. | Szyma Jakub | 17 | HKPMEW | 32.28 | |||
4. | Tonderski Maciej | 17 | YS | 34.18 |
<< TOP >> |
Nr 59 2016-12-17 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mieszane | 12 lat i młodsi Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | YOURSPORT Group 1 | YS | 2:51.12 |
2. | YOURSPORT Group 2 | YS | 2:56.18 | 5. | MKS - SP1 Czechowice-Dziedzice 1 | MKS SP | 3:01.37 | |||||||
3. | Harcerski Klub Pływacki Mewa | HKPMEW | 3:00.31 | 6. | YOURSPORT Group 3 | YS | 3:02.90 | |||||||
4. | Rekord 1 | REK | 3:00.54 | 7. | Harcerski Klub Pływacki Mewa | HKPMEW | 3:06.00 |
<< TOP >> |
Nr 60 2016-12-17 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mieszane | 13 - 15 lat Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | YOURSPORT Group 1 | YS | 2:20.09 |
2. | Rekord 1 | REK | 2:34.14 | 4. | YOURSPORT Group 2 | YS | 2:36.25 | |||||||
3. | Harcerski Klub Pływacki Mewa | HKPMEW | 2:34.93 | 5. | Harcerski Klub Pływacki Mewa | HKPMEW | 2:40.19 |